145 producten
Sorteer op
Sorteer op
Panchroma PLA Silk Gradient 1.75mm Panchroma PLA Silk Gradient 1.75mm
PolymakerPanchroma PLA Silk Gradient 1.75mm
Actieprijs€29,95
FiberonPET-GF15-Blue Fiberon PET-GF15-Red
PolymakerFiberon PET-GF15
Actieprijs€29,95
€29,95 /kg
Uitverkocht
Panchroma PLA Matte Dual-Gradient 1.75mm
Actie
Bespaar €17,45
Recreus 60A Filaflex 1.75mm Recreus 60A Filaflex 1.75mm
RecreusRecreus 60A Filaflex 1.75mm
Actieprijs€32,50 Normale prijs€49,95
€65,00 /kg
Actie
Bespaar €14,45
Recreus PET-G CF 1.75mm Recreus PET-G CF 1.75mm
RecreusRecreus PET-G CF 1.75mm
Actieprijs€32,50 Normale prijs€46,95
€46,43 /kg
Sunlu ASA 1.75mm Sunlu ASA 1.75mm
SunluSunlu ASA 1.75mm
Actieprijs€32,95
PolyLite-LW-PLA_1.75mm_0.8kg_Black PolyLite-LW-PLA_1.75mm_0.8kg_White
PolymakerPolyLite LW-PLA 1.75mm
Actieprijs€34,95
Fiberon PA6-GF25
PolymakerFiberon PA6-GF25
Actieprijs€34,95
€69,90 /kg
Fiberon PA612-CF15
PolymakerFiberon PA612-CF15
Actieprijs€39,95
€79,90 /kg
Fiberon PA6-CF20
PolymakerFiberon PA6-CF20
Actieprijs€44,95
€89,90 /kg
Fiberon PETG-ESD
PolymakerFiberon PETG-ESD
Actieprijs€44,95
€89,90 /kg
Sunlu Filament Connector FC01 Sunlu Filament Connector FC01
PolyWood_1.75mm_0.6kg_Wood
PolymakerPolyWood PLA 1.75mm
Actieprijs€49,95
Bundel
Creality Soleyin Ultra PLA 1.75mm Value Pack (4kg)
CrealityCreality Soleyin Ultra PLA 1.75mm Value Pack (4kg)
Actieprijs€49,95
€12,49 /kg
Fiberon PA612-ESD Fiberon PA612-ESD
PolymakerFiberon PA612-ESD
Actieprijs€64,95
€129,90 /kg
Actie
Bespaar €43,98
Creality LCD Dental Cast Resin - 1kg Creality LCD Dental Cast Resin - 1kg
CrealityCreality LCD Dental Cast Resin - 1kg
Actieprijs€65,97 Normale prijs€109,95
PolyDissolve 1.75mm PolyDissolve 1.75mm
PolymakerPolyDissolve 1.75mm
Actieprijs€69,95
Fiberon PA12-CF10
PolymakerFiberon PA12-CF10
Actieprijs€69,95
€139,90 /kg
FiberonPPS-GF20-Grey FiberonPPS-GF20-Grey (Model)
PolymakerFiberon PPS-GF20
Actieprijs€69,95
€139,90 /kg
Spool of black filament on a cardboard reel with Fiberon branding.
PolymakerFiberon PET-GF15 - 3kgs
Actieprijs€74,95
€24,98 /kg
Fiberon PPS-CF10
PolymakerFiberon PPS-CF10
Actieprijs€79,95
€159,90 /kg
Spool of black material with 'FIBERON' branding on a white background
PolymakerFiberon PETG-rCF08 - 3kgs
Actieprijs€99,95
€33,32 /kg
Uitverkocht
Spool of black filament on a cardboard reel with Fiberon branding.
PolymakerFiberon ASA-CF08 - 3kgs
Actieprijs€99,95
€33,32 /kg
Fiberon PET-CF17 - 3kgs
PolymakerFiberon PET-CF17 - 3kgs
Actieprijs€126,95
€42,32 /kg