127 products
Sort by
Sort by
PolyDissolve 1.75mm PolyDissolve 1.75mm
PolymakerPolyDissolve 1.75mm
Sale price€69,95
Spool of black filament on a cardboard reel with Fiberon branding.
PolymakerFiberon PET-GF15 - 3kgs
Sale price€74,95
€24,98 /kg
Fiberon PPS-CF10
PolymakerFiberon PPS-CF10
Sale price€79,95
€159,90 /kg
Spool of black material with 'FIBERON' branding on a white background
PolymakerFiberon PETG-rCF08 - 3kgs
Sale price€99,95
€33,32 /kg
Sold out
Spool of black filament on a cardboard reel with Fiberon branding.
PolymakerFiberon ASA-CF08 - 3kgs
Sale price€99,95
€33,32 /kg
Fiberon PET-CF17 - 3kgs
PolymakerFiberon PET-CF17 - 3kgs
Sale price€126,95
€42,32 /kg
Spool of black cable on a cardboard reel with Fiberon branding.
PolymakerFiberon PPS-CF10 - 3kgs
Sale price€404,95
€134,98 /kg